Gayane Nutrition AB
Översikt
Gayane Nutrition AB ska bedriva rådgivning och konsultverksamhet rörande hälsa, livsstil, levnadsvanor, gym, träning, mat, nutrition, livsmedel, kläder, sociala medier och olika tester för nutrition, hälsa och kropp. Skapade av t.ex. böcker och olika nutrition, mat eller livsmedel produkter, klädesplagg inkluderas också. Utöver det ska bolaget hjälpa olika ställen och personer som t.ex. privat personer, företag, idrottslag, elitidrottare, restauranger, hälsokliniker, gym och yrkeskategorier som skulle kunna gynnas av de tjänster som Gayane Nutrition AB erbjuder.
- Registrerat
- 4 juli 2018
- Juridisk form (SCB)
- Övriga aktiebolag · 49
- Bransch (SNI)
- SNI 86999 Annan övrig hälso- och sjukvård
- Bransch (SNI)
- SNI 93130 Drift av gymanläggningar
- Registreringsland
- Sverige
- Verksam (SCB)
- Ja
- Gatuadress
- Bodalsvägen 12
- Postnummer & ort
- 18136 LIDINGÖ
- Registrerat namn
- Gayane Nutrition ABReg 2018-07-04
Ekonomisk översikt
Bokslut 2025| Nyckeltal | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Resultaträkning | |||||
| Nettoomsättning | - | 0 | 0 | 602 189 | 36 895 |
| Övriga externa kostnader | 17 495 | 2 465 | 24 578 | 135 525 | 89 581 |
| Personalkostnader | - | 0 | 3 766 | 233 121 | 61 979 |
| Avskrivningar | - | - | - | - | - |
| Rörelseresultat | −17 495 | −2 465 | −38 576 | 24 836 | −125 337 |
| Resultat e. fin. poster | −17 493 | −2 373 | −36 089 | 24 738 | −125 405 |
| Resultat före skatt | −17 493 | −2 373 | −36 089 | 24 738 | 24 595 |
| Årets resultat | −17 493 | −2 373 | −36 089 | 18 052 | 17 521 |
| Balansräkning | |||||
| Anläggningstillgångar | - | - | - | - | - |
| Omsättningstillgångar | 53 935 | 63 087 | 88 333 | 285 976 | 326 238 |
| Kassa & bank | 52 123 | 62 902 | 87 024 | 269 627 | 301 455 |
| Summa tillgångar | 53 935 | 63 087 | 88 333 | 285 976 | 326 238 |
| Eget kapital | 50 435 | 67 928 | 100 301 | 316 389 | 298 337 |
| Långfristiga skulder | 0 | - | - | - | - |
| Kortfristiga skulder | 3 500 | −4 841 | −11 968 | −30 413 | 27 901 |
| Soliditet (%) | 93.5% | 107.7% | 113.5% | 110.6% | 91.4% |
Årsredovisningar
Tillgängliga årsredovisningar för nedladdning.
6 årsredovisning(ar)
EU-varumärken
Registrerade varumärken kopplade till detta företag.
0 varumärke(n)
Domännamn
Kontrollera tillgängliga domännamn för företaget.
Hitta online
Sök efter detta företag på andra plattformar.
Fler företag i Lidingö
Andra registrerade bolag med säte i Lidingö.
- &erlind ABAB
- + Jobb i Stockholm ABAB
- 08 rör Installation ABAB
- 101 Quantum ABAB
- 181 Fastigheter Holding ABAB
- 1st Street Stockholm ABAB
- 1XDL ABAB
- 2 Opinion Finans ABAB